Bokskåp 1800-tal furu
Klubbat för:
6 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
BOKSKÅP, furu, 1800-talets andra hälft, hyllinredning, höjd ca 166, 102x30 cm, nyckel medföljer
Zustandsbeschreibung
Dörrarna något skeva, avlutat, senare fötter, omarbetat, kompletterat, ursprungligen med understycke
721145
2020-01-13