Beck & Jung 2 färglitografier

Beck & Jung 2 färglitografier
Beck & Jung 2 färglitografier
Beck & Jung 2 färglitografier
Beck & Jung 2 färglitografier

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): 2 färglitografier, signerade och daterade Beck o Ljung 1978, "Foxlift II" numrerad II/XV EA, "Delta" numrerad 26/150, ca 63x47

Ej examinerade ur ram

721146

2020-01-11