Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
BENGT HAMRÉN (1898-1985): Komposition med kvinna, signerad Hamrén, olja på pannå, ca 60x54 cm
721147
2020-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här