Bengt Hamrén oljemålning

Bengt Hamrén oljemålning
Bengt Hamrén oljemålning
Bengt Hamrén oljemålning
Bengt Hamrén oljemålning
Bengt Hamrén oljemålning
Bengt Hamrén oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

BENGT HAMRÉN (1898-1985): Komposition med kvinna, signerad Hamrén, olja på pannå, ca 60x54 cm

721147

2020-01-11