Lars Boethius oljemålning

Lars Boethius oljemålning
Lars Boethius oljemålning
Lars Boethius oljemålning
Lars Boethius oljemålning
Lars Boethius oljemålning
Lars Boethius oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

LARS BOETHIUS (1903-1968): Landskapsmotiv, signerade och daterade Lars Boëthius -63, olja på pannå, 38,5x46 cm

Smärre slitage

721148

2020-01-11