Poster "The

Poster
Poster

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

POSTER, "The Monumental guide of New York State", by David Ehrenstråle 2013, numrerad upplaga 1884/3000, bildmått 99x57 cm

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram

721149

2020-01-20