Kockums

Kockums
Kockums
Kockums
Kockums
Kockums
Kockums

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOCKUMS, 8 delar, grytor och kannor, emaljerad metall, 5 grytor, varav 5 med lock diameter 15-21 cm, 1 skpl diameter 16 cm, 2 kannor med lock höjd 14 cm

Slitage, några bucklor, viss rost

721150

2020-01-20