Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
KOCKUMS, 8 delar, grytor och kannor, emaljerad metall, 5 grytor, varav 5 med lock diameter 15-21 cm, 1 skpl diameter 16 cm, 2 kannor med lock höjd 14 cm
Slitage, några bucklor, viss rost
721150
2020-01-20