Soffbord Baco

Soffbord Baco
Soffbord Baco
Soffbord Baco
Soffbord Baco
Soffbord Baco
Soffbord Baco
Soffbord Baco
Soffbord Baco
Soffbord Baco
Soffbord Baco
Soffbord Baco
Soffbord Baco

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, benställning i jakaranda, 1960/70-tal, emaljerad skiva, signerad Baco, höjd ca 52, 131x76 cm

CITESINTYG medföljer

Slitage

721156

2020-01-13