Gusum och skultuna ljusstakar

Gusum och skultuna ljusstakar
Gusum och skultuna ljusstakar
Gusum och skultuna ljusstakar
Gusum och skultuna ljusstakar
Gusum och skultuna ljusstakar
Gusum och skultuna ljusstakar
Gusum och skultuna ljusstakar
Gusum och skultuna ljusstakar
Gusum och skultuna ljusstakar
Gusum och skultuna ljusstakar
Gusum och skultuna ljusstakar
Gusum och skultuna ljusstakar

Såld för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

BERNT KARLSSON, väggljusstakar, 1-par, märkt Metallslöjden gusum, monogramsignerade samt daterade BK 1990, längd 18 cm

721160

2020-01-11