Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
800 SEK
JOHN DUPRET ( född 1945): fotografi, signerad samt med stämpel "Atelier John DuPret", bildmått 20 x 15 cm.
Ej examinerad ur ram, inga synliga skador.
721166
2020-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här