John Dupret

John Dupret
John Dupret

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

JOHN DUPRET ( född 1945): fotografi, signerad samt med stämpel "Atelier John DuPret", bildmått 20 x 15 cm.

Ej examinerad ur ram, inga synliga skador.

721166

2020-01-17