Petter Thoen

Petter Thoen
Petter Thoen

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

PETTER THOEN, (född 1943): "Superbat", färgserigrafi, signerad och numrerad 1/375, bildmått 40,5 x 57,5 cm.

Ej examinerad ur ram, inga synliga skador.

721168

2020-01-17