Cafébord

Cafébord
Cafébord
Cafébord
Cafébord
Cafébord
Cafébord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

CAFÉBORD, "Werzalit", Tyskland, samtida, underrede i svärtad metall, höjd ca 73, 70x70 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar

Slitage, märken

721169

2020-01-16