Iris Nordstrandh
Valmis
2020-01-17
721170
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
IRIS NORDSTRANDH, olja på duk, blomsterstilleben, signerad, daterad -71?, bildmått 84x59 cm
Sedvanligt ytslitage, mindre tryckmärke