Iris Nordstrandh

Iris Nordstrandh
Iris Nordstrandh
Iris Nordstrandh
Iris Nordstrandh

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

IRIS NORDSTRANDH, olja på duk, blomsterstilleben, signerad, daterad -71?, bildmått 84x59 cm

Sedvanligt ytslitage, mindre tryckmärke

721170

2020-01-17