Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
IRIS NORDSTRANDH, olja på duk, blomsterstilleben, signerad, daterad -71?, bildmått 84x59 cm
Sedvanligt ytslitage, mindre tryckmärke
721170
2020-01-17