Orvo Raatikainen oljemålning

Orvo Raatikainen oljemålning
Orvo Raatikainen oljemålning
Orvo Raatikainen oljemålning
Orvo Raatikainen oljemålning
Orvo Raatikainen oljemålning
Orvo Raatikainen oljemålning
Orvo Raatikainen oljemålning
Orvo Raatikainen oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

400 EUR

ORVO RAATIKAINEN (1914-2000) Bykdag, signerad samt daterad -65, olja på duk, 71x52 cm

721171

2020-01-19