Fritz Hansen sittdynor

Fritz Hansen sittdynor
Fritz Hansen sittdynor
Fritz Hansen sittdynor
Fritz Hansen sittdynor
Fritz Hansen sittdynor
Fritz Hansen sittdynor
Fritz Hansen sittdynor
Fritz Hansen sittdynor

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRITZ HANSEN, 8 st sittdynor, "Serie 7" för Sjuan, sittyta klädd md läder, märkta "Republic of Fritz Hansen", mått ca 39x45 cm

Bruksslitage, fläckar, ytliga repor

721173

2020-01-17