Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FRITZ HANSEN, 8 st sittdynor, "Serie 7" för Sjuan, sittyta klädd md läder, märkta "Republic of Fritz Hansen", mått ca 39x45 cm
Bruksslitage, fläckar, ytliga repor
721173
2020-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här