Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FIGURIN, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, sittande buddha, polykrom dekor, med två märkningar undertill, höjd 16,5 cm.
Sedvanligt ytslitage.
721176
2020-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här