Buddha

Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha
Buddha

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURIN, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, sittande buddha, polykrom dekor, med två märkningar undertill, höjd 16,5 cm.

Sedvanligt ytslitage.

721176

2020-01-17