Lockurna

Lockurna
Lockurna
Lockurna
Lockurna
Lockurna
Lockurna

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LOCKURNA, Kina, 1900-tal, porslin, dekor av drakar och djur i underblå glasyr, märkning under urna och lock, höjd ca 25 cm

Lock med lagning

721177

2020-01-17