Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PER WILHELM CEDERGREN (1820-1896) tillskriven, Motiv från fjord, olja på duk 58x87 cm
Flera lagningar, krackelyr
721182
2020-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här