Per Wilhelm Cedergren tillskriven oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

PER WILHELM CEDERGREN (1820-1896) tillskriven, Motiv från fjord, olja på duk 58x87 cm

Kuntoraportti

Flera lagningar, krackelyr

721182

Päivämäärä:

2020-01-11