Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LEKSAKSFIGURER, 1950-tal, blandade fabrikat, otydligt märkta, bl.a Elastolin, medföljer trälåda
Bruksslitage, vissa med sprickor samt trasiga delar, ej fullt genomgågna
721184
2020-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här