Fugurer

Fugurer
Fugurer
Fugurer
Fugurer
Fugurer
Fugurer
Fugurer
Fugurer
Fugurer
Fugurer
Fugurer
Fugurer
Fugurer
Fugurer

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEKSAKSFIGURER, 1950-tal, blandade fabrikat, otydligt märkta, bl.a Elastolin, medföljer trälåda

Bruksslitage, vissa med sprickor samt trasiga delar, ej fullt genomgågna

721184

2020-01-11