Luftpistol
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LUFTPISTOL, EM-GE, "Zenit", 1900-talets första hälft,
trästock med nätskuren kolv, kaliber 4,5 mm, originalask medföljer, längd ca 28
Skador: bruksspår, kartong med slitage/skador, ej funktionstestad
721186
2020-01-11