Luftpistol

Luftpistol
Luftpistol
Luftpistol
Luftpistol
Luftpistol
Luftpistol
Luftpistol
Luftpistol
Luftpistol
Luftpistol
Luftpistol
Luftpistol

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LUFTPISTOL, EM-GE, "Zenit", 1900-talets första hälft,
trästock med nätskuren kolv, kaliber 4,5 mm, originalask medföljer, längd ca 28

Skador: bruksspår, kartong med slitage/skador, ej funktionstestad

721186

2020-01-11