Bord swedish grace
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD, ca. 1920-/1930-tal, swedish grace, bonad björk, stenskiva, lätt svängda ben med fotavslut i claw and ball, höjd ca 71, diameter 85 cm
Fotkryss med lagning, i övrigt lättare bruksslitage
721203
2020-01-13