Bord swedish grace

Bord swedish grace
Bord swedish grace
Bord swedish grace
Bord swedish grace
Bord swedish grace
Bord swedish grace
Bord swedish grace
Bord swedish grace

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, ca. 1920-/1930-tal, swedish grace, bonad björk, stenskiva, lätt svängda ben med fotavslut i claw and ball, höjd ca 71, diameter 85 cm

Fotkryss med lagning, i övrigt lättare bruksslitage

721203

2020-01-13