Klubbat för:
400 SEK
800 SEK
CAFÉBORD, "Werzalit", Tyskland, samtida, underrede i svärtad metall, höjd ca 73, 70x70 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar
Slitage, märken
721214
2020-01-16