Ditte Hood gouache

Ditte Hood gouache
Ditte Hood gouache

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

DITTE (DITTI) HOOD, gouache, signerad och daterad -75, landskap, bildmått 32x42 cm

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram

721220

2020-01-12