Ampel 1800-tal

Ampel 1800-tal
Ampel 1800-tal
Ampel 1800-tal
Ampel 1800-tal
Ampel 1800-tal
Ampel 1800-tal
Ampel 1800-tal
Ampel 1800-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKARMATUR, oscariansk, bronserad metall samt porslin, för 6 st ljus, behängd med olikformade slipade prismor, höjd 71, diameter ca 46 cm, 5+1 ljusmanschetter medföljer

Ombyggd fotogenlampa, prismor saknas, slitage

721227

2020-01-13