Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1800-talets andra hälft, blandstil, 4-lådig, fanér i valnöt, höjd ca 83, 49x89 cm
Slitage, nyckel saknas
721229
2020-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här