Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, 1900-talets fjärde kvartal, kromad metall, tre lackerade ställbara bordsskivor, bordskivornas diameter 50 cm, höjd 74 cm.

Bruksslitage, repor.

721232

2020-01-20