Sven X:t Erixson akvarell

Sven X:t Erixson akvarell
Sven X:t Erixson akvarell
Sven X:t Erixson akvarell
Sven X:t Erixson akvarell
Sven X:t Erixson akvarell
Sven X:t Erixson akvarell

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Motiv från Puerta de la....signerad samt daterad 59, ca 22,5x44 cm

721235

2020-01-12