Spegel Art Deco
2020-01-12
721254
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPEGEL, 1900-talets första hälft, Art Deco, bemålad, bronserad och förgylld, fasettslipat glas, höjd ca 149 cm
Smärre slitage, retuscher