Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
POTTSKÅP, inköpt i Frankrike, 1900-tal, mahogny, längd 38, bredd 37, höjd 83 cm
Något bågnad toppskiva med torrsprickor och lagningar
721259
2020-01-21
Gör en kostnadsfri värdering här