Pottskåp

Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

POTTSKÅP, inköpt i Frankrike, 1900-tal, mahogny, längd 38, bredd 37, höjd 83 cm

Något bågnad toppskiva med torrsprickor och lagningar

721259

2020-01-21