Kristallskål Gunnar Cyrén Orrefors

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR CYRÉN (1931-2013), skål, Orrefors, rutslipad kristall, signerad, höjd ca 13, diameter 27 cm

Nagg

721264

2020-01-13