Konsolbord Nyrenässans

Konsolbord Nyrenässans
Konsolbord Nyrenässans
Konsolbord Nyrenässans
Konsolbord Nyrenässans
Konsolbord Nyrenässans
Konsolbord Nyrenässans
Konsolbord Nyrenässans
Konsolbord Nyrenässans
Konsolbord Nyrenässans
Konsolbord Nyrenässans

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRYMÅBORD/KONSOLBORD, bronserat, 1800-talets slut, nyrenässans, stenskiva, höjd ca 45, 70x30 cm

Senare bronsering, slitage

721265

2020-01-12