Sparrisservis

Sparrisservis
Sparrisservis
Sparrisservis
Sparrisservis
Sparrisservis
Sparrisservis
Sparrisservis
Sparrisservis
Sparrisservis
Sparrisservis
Sparrisservis
Sparrisservis
Sparrisservis
Sparrisservis

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPARRISSERVIS, 13 dlr, porslin, 1900-tal, Frankrike, bestående av: 11 tallrikar, såsskål, sparisfat, diameter 23 cm

Nagg, sparisfat med lagning

721278

2020-01-13