Lars Jonsson litografi

Lars Jonsson litografi
Lars Jonsson litografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LARS JONSSON (född 1952): Sjöfåglar, signerad Lars Jonsson, färglitografi, numrerad 130/175, bildmått ca 42,5x62 cm

721280

2020-01-12