Klubbat för:
3 400 SEK
3 000 SEK
VINGLAS, 6 st., silver/800, PUNSCHMUGGAR 12 st., silver, 1900-tal, delvis invändigt förgyllda, höjd ca 4-14 cm, vikt ca 930 g
721282
2020-01-13