Axel Zachrison

Axel Zachrison
Axel Zachrison
Axel Zachrison
Axel Zachrison
Axel Zachrison
Axel Zachrison

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

AXEL ZACHRISON (1884-1944): Snötyngda granar Dalsland, signerad A Zachrison, olja på duk, ca 150x100 cm

Krackelerad, färgbortfall

721287

2020-01-13