Takampel empirestil

Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKAMPEL, 1800-talets slut, empirestil, stomme i mässing, för 6 ljus samt sparljus, behängd med olikslipade prismor, blå skål, höjd ca 60, diameter 50 cm
PROVENIENS: Stopalo

Renoverad och kompletterad

721293

2020-01-12