Lars Jonsson

Lars Jonsson
Lars Jonsson
Lars Jonsson
Lars Jonsson

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

LARS JONSSON (född 1952): Sparvhök med domherrehona, signerad Lars Jonsson, 201/350, färglitografi, bildstorlek ca 42x61 cm

721298

2020-01-13