Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
LARS JONSSON (född 1952): Sparvhök med domherrehona, signerad Lars Jonsson, 201/350, färglitografi, bildstorlek ca 42x61 cm
721298
2020-01-13