Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): "Perspective Japonaise´´ signerad Oscar Reuterswärd 91/90, färglitografi, bildmått ca 46x60 cm
721306
2020-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här