Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MARTIN ARONSSON-LILJEGRAL (1900-tal): Skogsmotiv, signerad, olja på duk, ca 150x121 cm
Duklagningar
721310
2020-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här