Oljemålning 1900-tal

Oljemålning 1900-tal
Oljemålning 1900-tal
Oljemålning 1900-tal
Oljemålning 1900-tal
Oljemålning 1900-tal
Oljemålning 1900-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Fågeljakt, otydlig signerad Ka..?, olja på duk, ca 175x115 cm

721311

2020-01-13