Barskåp

Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BARSKÅP, 1900-talets andra hälft, bemålat, inredning av spegelglas, hyllplan i glas, invändigt med belysning, höjd ca 75, 74x40 cm, nyckel medföljer

Kompletterat, senare bemålat, slitage/märken

721314

2020-01-13