Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, 1930-tal, Upsala Möblerings AB, intarsia, längd ca 202 cm, sitthöjd ca 40 cm

Klädsel med fläckar, bruksslitage, nagg

721328

2020-01-13