Hatthylla Newport

Hatthylla Newport
Hatthylla Newport
Hatthylla Newport
Hatthylla Newport
Hatthylla Newport
Hatthylla Newport

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HATTHYLLA, bronserad metall, 2000-tal, jugendstil, Newport, längd ca 95 cm

Slitage

721329

2020-01-15