Sebastian Münster karta 1500-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

MÜNSTER SEBASTIAN, 1500-talets mitt, ur La Cosmographie, handkolorerad, bladmått 9,5x13,4 cm

Fläckar

721349

2020-01-13