Leksaksbil AB Skoglund & Olson
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LEKSAKSBIL, AB Skoglund & Olson, Gefle, Seto modellnr 108, bärgningsbil, vitlackerad, märkt Central-Gartaget, längd ca 25 cm
Slitage/skador, färgbortfall, limrester, krok och lina saknas
721362
2020-01-13