Erik Plöen vas

Erik Plöen vas
Erik Plöen vas
Erik Plöen vas
Erik Plöen vas
Erik Plöen vas
Erik Plöen vas
Erik Plöen vas
Erik Plöen vas

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIK PLÖEN, vas, signerad i botten, glaserat stengods, höjd ca 16, diameter 14 cm

Smärre slitage

721370

2020-01-14